Modny Design to Projektanci którymi kieruje Pasja tworzenia

Wspólna pasja, otwarty umysł, i niepohamowana chęć wyzwalania ekspresji twórczej… a gdzieś tam, na nieboskłonie, gdzie tysiące jasnych gwiazd upada, motywuje chęć znalezienia spójnej koncepcji. A tak na serio to my po postu staramy się być kreatywni i tyle. Nie aspirujemy do żadnych tytułów, agencji, koncepcji, ram. Projektujemy intuicyjnie. Myśli stale łaskoczą wyobraźnię – jak, dla kogo i dlaczego. Design to prostota. Nie prościzna, a cokolwiek co doskonałe w drobnych szczegółach łączy równowagę złożoności i minimalizm.

Projektowanie

Dobrze czujemy się w projektowaniu biżuterii, logo oraz identyfikacji wizualnych, wizytówek, stron internetowych, materiałów reklamowych, okładek, torebeczek, ilustracji, widokówek, banerków i wlepek. Projektujemy też idee, ale to już zupełnie inna historia. Jesteśmy otwarci na każdego rodzaju współpracę, zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi.

Inspiracja

Silna zazdrość przejrzystej formy. Moda i trendy. Cała współczesna kultura, sztuka i rozrywka. Próbujemy podprogowo przemycić smaczki z kontrkultury i kultury alternatywnej. Nieustannie poszukujemy nowych form, zjawisk, zajawek. Główny nacisk kładziemy na indywidualną koncepcję i kreowanie nowego, nieistniejącego dotąd w znanej nam przestrzeni wizualnego obszaru. Bardzo dobrym przykładem są tutaj torebeczki damskie od Brytyjka.pl.

Dom

I tak dochodzimy do miejsca, gdzie łączy się punkt wyjścia z punktem ostatnim. Mieszkamy, pracujemy i tworzymy w Warszawie.

Nasze produkty można znaleźć w galeriach internetowych:

  • DAWANDA
  • MODNA
  • HALOART
  • ALTERSZAFA
  • BRYTYJKA

Asortyment modnydesign.pl jest stale poszerzany. Docelowo znajdziesz tu szeroki wachlarz różnego rodzajów produktów, które upiększają i zmieniają życie codzienne.

BIŻUTERIA i TOREBECZKI DAMSKIE

Kobiety uwielbiają oryginalną polską biżuterię oraz ciekawe torebki damskie? Prawda czy fałsz?

Prawda, wszystkie kobiety uwielbiają torebki i oryginalną biżuterię! Tego przekonania nie opieramy na badaniach naukowych, tylko na prawdziwych emocjach. Nie trzeba być informatykiem, dziennikarzem, czy socjologiem by dowiedzieć się o co pytają i czego kobiety szukają w polskim Internecie.

Co jest najważniejsze?

Design, czyli projektowanie oparte o punkt wspólny, syntezę wymogów mody ulicy i sztuki. Zgodzisz się, że największą wartość ma galanteria artystyczna wykonana i zaprojektowana przez uzdolnionych projektantów? W odróżnieniu od firm, które zdecydowały się na przeniesienie produkcji do Chin, modnydesign.pl prezentuje krótkie serie, wytwarzane w oparciu o komponenty polskich dostawców, których parametry można błyskawicznie zmieniać w zależności od trendów. W życiu istotna jest potrzeba wyrażania swoich indywidualnych dążeń, z tego natomiast bierze się potrzeba sięgania po nowatorskie wzory. A to z kolei wywołuje „efekt och łał jakie to piękne”. Zobacz gdzie w Warszawie kupić kolczyki z własnym zdjęciem – zainspiruje się naszymi projektami.

Sklep modnydesign.pl to próba zebrania wszystkich torebek i pokazanie tego co modne i nowatorskie zarówno dla nastolatek jak i kobiet dojrzałych. Oferta łączy elegancką, szykowną biżuterię oraz torebki i torebeczki damskie, idealną na co dzień, wieczorne bankiety, wyjścia do teatru oraz szalone, nocne imprezy. W sklepie znajdziesz bardzo duży wybór różnego rodzaju ozdobników. Odszukasz tu np. kolczyki, które zostały wykonywane ręcznie z wielką starannością, jak i takie, które wykonane zostały przez człowieka, ale już przy użyciu specjalistycznych maszyn i narzędzi. Bez względu na wiek każda Pani lubi mieć piękne ozdoby – klipsy, bransoletki, pierścionki, oryginalne zawieszki, biżuterię tradycyjną i nowoczesną, a przede wszystkim nawiązującą do obowiązujących trendów mody. Chcemy sprowokować Cię abyś spojrzał/a na dodatki damskie jak na małe dzieło sztuki, dlatego też cały asortyment ma jeden wspólny mianownik – design, projekt, wzornictwo. To nie banał, rozejrzyj się, dziś liczy się przede wszystkim „dizajn”. To właśnie koncepcja projektowa ma maksymalną wartość. Jeśli jesteś wrażliwy/a na oryginalność wiesz co to oznacza. W jaki sposób nasze torebki, kopertówki, chanelki, listonoszki stają się dziełami sztuki? Tylko dzięki nowatorskiemu podejściu do projektowania.


W jakim kierunku dąży współczesna moda na małe torebki?

Coraz bardziej liczy się wzornictwo. Dlatego też, aby sprostać rozmaitym wymaganiom realizujemy zamówienia indywidualne. Wspólne tworzenie dobrego projektu jest co prawda nie lada sztuką, ale daje wiele satysfakcji obydwu zaangażowanym w ten proces stronom. Trzeba przy tym pamiętać, że zawsze może to być tylko pretekst do dalszych twórczych poszukiwań – naszego klienta bądź naszych. Bądź co bądź wszyscy na tym zyskujemy.

Będąc jednocześnie projektantami jak i producentem torebek dla Pań prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Jednym z głównych celi jakie sobie postawiliśmy jest zbudowanie witryny internetowej oferującej szeroki asortyment, opierający się o najlepsze wzornictwo, w bardzo atrakcyjnych cenach. Poruszamy się krok po kroku, swobodnie, bez finansowego pistoletu przystawionego do głowy. Oryginalne Polskie Torebki? Tylko tu. Zapraszamy do zakupów i współpracy!

Naszym aktualnym dystrybutorem jest Sklep Internetowy z torebeczkami damskimi Brytyjka.

Współpraca z Projektantami

Jeśli jesteś projektantem/ką

Pragniemy rozwinąć ofertę sklepu o rzeczy wyjątkowe ze względu na ich design. Zrzeszamy już kilku artystów, twórców oraz projektantów z całej Polski i nie tylko. Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z każdym wyjątkowym artystą. Podkreślamy jednak, że budując ofertę naszego sklepu szczególny nacisk kładziemy na to aby oferowane przedmioty wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem łączącym to co uniwersalnie piękne, a jednocześnie unikalne. Jeśli takie właśnie są przedmiotu wykonywane przez Ciebie skontaktuj się z nami.

Ile dostanę?

Proponujemy umowę na zasadzie komisu tj. przysyłasz nam swoje produkty, my do ustalonej przez Ciebie ceny dodajemy swoją marżę. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową reklamę zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i u naszych partnerów oraz za pośrednictwem innych kanałów dystrybucji. Jeśli dany przedmiot zostanie zakupiony otrzymasz od nas odpowiednią kwotę przelewem na wskazane konto. Wolisz współpracę na innych warunkach? Skontaktuj się i przedstaw swoją propozycję, na pewno się dogadamy.

Jeśli jesteś autorem fajnej grafiki

Jesteś autorem fajnego zdjęcia, grafiki lub hasła? Proponujemy Ci mały deal. To co już masz lub jesteś w stanie stworzyć możesz wymienić na bon towarowy. Bon dostaniesz wtedy, gdy ktoś kupi jakikolwiek produkt w Sklepie z Twoją grafiką. Ciebie nic to nie będzie kosztować poza czasem, który poświęcisz na wykonanie grafiki lub zdjęcia i przesłanie go do nas. My zajmiemy się produkcją, wysyłką i obsługą klienta, dzięki czemu Ty możesz skoncentrować się na dalszym projektowaniu/robieniu zdjęć i przede wszystkim promowaniu produktów z Twoją grafiką, zdjęciem lub hasłem.

labaajkaa.pl

Gdzie szukać inspiracji na ciekawe projekty np. mini torebek dla kobiet? Zobaczcie strony blogów nt designu, np: labaajkaa.pl

Ile dostanę?

Ostatecznie jaka będzie wartość bonu zależy tylko od tego ile produktów z Twoim projektem sprzedamy. Ceny produktów ustalane są przez nas – jednak jesteśmy otwarci na Twoje sugestie. Bon, który otrzymasz równy jest opłacie licencyjnej jaką zapłacimy Ci za każdy sprzedany produkt i będzie wynosić dokładnie 15% ceny bazowej sprzedanego produktu. Czyli przypuśćmy sprzedaliśmy kolczyki z Twoją grafiką za 23 zł x 15% = 3,45 zł. Gdy uzbierasz min. 10 zł bon zostanie przesłany do Ciebie w formie elektronicznej.

ZAKUPY HURTOWE

Dla wszystkich firm lub osób, które chcą zakupić u nas większą ilość produktów oferujemy bardzo atrakcyjne zniżki i gratisy w szczególności jest to modna biżuteria. Szczegóły uzgadniamy indywidualnie z każdym zainteresowanym.

Zatem jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o kontakt.