BRANSOLETKI

Bransoletka to popularna biżuteria, która noszona jest głównie na nadgarstku. Niektóre typu bransoletek nadają się również do noszenia na kostce, wtedy ozdabiają stopę. Bransoletki mogą być wykonane z metalu, skóry, tkaniny, tworzyw sztucznych, czasami zawierają także kamienie i elementy drewniane. Kolekcja bransoletek w modnydesign.pl jest zróżnicowana i stale poszerzana o nowe wyjątkowe egzemplarze.

bransoletki

BROSZKI

Broszka jest popularnym, choć nieco zapomnianym elementem biżuterii zaprojektowanym głównie do dekoracji odzieży. Najczęściej jest wykonana z metalu, często srebra, złota, brązu lub innego metalu szlachetnego. Broszki są często ozdobione emalią lub kamieniami szlachetnymi. Mogą również służyć jako klamra np. do płaszcza. Broszki podobnie jak przypinki możesz przypiąć w dowolnym miejscu – na płaszcz,sweter, torbę, pasek, plecak, chustę, suknię, opaskę, a nawet na welon weselny! Kolekcja broszek w modnydesign.pl jest zróżnicowana i stale poszerzana o nowe wyjątkowe egzemplarze.

KLIPSY

Klipsy to biżuteria dla wszystkich, którzy nie mają lub nie chcą przebić sobie uszu. Kolekcja klipsów w modnydesign.pl jest zróżnicowana i stale poszerzana o nowe wyjątkowe egzemplarze.

Kolczyki

Kolczyki to typowa biżuteria o niesłabnącej od wieków popularności. Noszone praktycznie od zawsze przez wszystkie znane cywilizacje na wszystkich kontynentach. Kolczyki mogą być wykonane z dowolnej ilości materiałów, w tym drewna, metali, plastiku, szkła, kamieni szlachetnych, koralików, kości i innych materiałów. W kategorii kolczyki znajdziesz szeroką gamę kolczyków zarówno na biglach wiszących (otwartych lub zamkniętych) jak również na sztyftach (wkrętki). Kolekcja kolczyków w modnydesign.pl jest zróżnicowana i stale poszerzana o nowe wyjątkowe egzemplarze.

NASZYJNIKI

Naszyjnik to wyjątkowy typ biżuterii, który noszony jest na szyi. Istnieje niezliczona ilość wszelkiego rodzaju naszyjników i wisiorków. Mogą się one składać z drewnianych koralików, kamieni, szkła artystycznego, piórek, skorupek i wiele innych. Kolekcja naszyjników w modnydesign.pl jest zróżnicowana i stale poszerzana o nowe wyjątkowe egzemplarze.

PIERŚCIONKI

Pierścień czyli pierścionek to na ogół okrągła biżuteria noszona na palcach dłoni. Pierścionki mogą być wykonane z bardzo wielu materiałów m.in. metalu, plastiku, drewna, kości, szkła, kamienia. Kolekcja pierścionków w modnydesign.pl jest zróżnicowana i stale poszerzana o nowe wyjątkowe egzemplarze.

PRZYPINKI

Przypinki, badziki, buttony, pinsy, badges, znaczki na agrafce, plakietki. Get the button to stale poszerzany asortyment przypinek o zróżnicowanej tematyce. Szukasz innej przypinki, napisz do nas, a zrobimy ją dla Ciebie w jednym, niepowtarzalnym egzemplarzu!

Interesują ciebie inne wzory. Sprawdź co oferują nasi projektanci z Warszawy.