na facebookugoogle +obserwuj na twitterze


z białym z czerwonym z różowym z niebieskim z fioletowym

z zielonym z czarnym z szarym

z brązowym z pomarańczowym wielokolorowe

 

O Nas

Modny Design

Wspólna pasja, otwarty umysł, i niepohamowana chęć wyzwalania ekspresji twórczej... a gdzieś tam, na nieboskłonie, gdzie tysiące jasnych gwiazd upada, motywuje chęć znalezienia spójnej koncepcji. A tak na serio to my po postu staramy się być kreatywni i tyle. Nie aspirujemy do żadnych tytułów, agencji, koncepcji, ram. Projektujemy intuicyjnie. Myśli stale łaskoczą wyobraźnię - jak, dla kogo i dlaczego. Design to prostota. Nie prościzna, a cokolwiek co doskonałe w drobnych szczegółach łączy równowagę złożoności i minimalizm.

Projektowanie

Dobrze czujemy się w projektowaniu biżuterii, logo oraz identyfikacji wizualnych, wizytówek, stron internetowych, materiałów reklamowych, okładek, ilustracji, widokówek, banerków i wlepek. Projektujemy też idee, ale to już zupełnie inna historia. Jesteśmy otwarci na każdego rodzaju współpracę, zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi.

Inspiracja

Silna zazdrość przejrzystej formy. Moda i trendy. Cała współczesna kultura, sztuka i rozrywka. Próbujemy podprogowo przemycić smaczki z kontrkultury i kultury alternatywnej. Nieustannie poszukujemy nowych form, zjawisk, zajawek. Główny nacisk kładziemy na indywidualną koncepcję i kreowanie nowego, nieistniejącego dotąd w znanej nam przestrzeni wizualnego obszaru.

Dom

I tak dochodzimy do miejsca, gdzie łączy się punkt wyjścia z punktem ostatnim. Mieszkamy, pracujemy i tworzymy w Toruniu.

Nasze produkty można znaleźć w galeriach internetowych:


oraz stacjonarnych:

  • Fu-ku ul. Sienkiewicza 8a, Wrocław
  • Baboshka ul. Bożego Ciała 22, Kraków

Asortyment modnydesign.pl jest stale poszerzany. Docelowo znajdziesz tu szeroki wachlarz różnego rodzajów produktów, które upiększają i zmieniają życie codzienne.

_BIŻUTERIA_

Kobiety uwielbiają oryginalną polską biżuterię? Prawda czy fałsz?

Prawda, wszystkie kobiety uwielbiają biżuterię! Tego przekonania nie opieramy na badaniach naukowych, tylko na prawdziwych emocjach. Nie trzeba być informatykiem, dziennikarzem, czy socjologiem by dowiedzieć się o co pytają i czego kobiety szukają w polskim Internecie.

Co jest najważniejsze?

Design, czyli projektowanie oparte o punkt wspólny, syntezę wymogów mody ulicy i sztuki. Zgodzisz się, że największą wartość ma biżuteria artystyczna wykonana i zaprojektowana przez uzdolnionych projektantów? W odróżnieniu od firm, które zdecydowały się na przeniesienie produkcji do Chin, modnydesign.pl prezentuje krótkie serie, wytwarzane w oparciu o komponenty polskich dostawców, których parametry można błyskawicznie zmieniać w zależności od trendów. W życiu istotna jest potrzeba wyrażania swoich indywidualnych dążeń, z tego natomiast bierze się potrzeba sięgania po nowatorskie wzory. A to z kolei wywołuje "efekt och łał jakie to piękne".

Sklep modnydesign.pl to próba zebrania tego co modne i nowatorskie zarówno dla nastolatek jak i kobiet dojrzałych. Oferta łączy elegancką, szykowną biżuterię, idealną na co dzień, wieczorne bankiety, wyjścia do teatru oraz szalone, nocne imprezy. W sklepie znajdziesz bardzo duży wybór różnego rodzaju ozdobników. Odszukasz tu np. kolczyki, które zostały wykonywane ręcznie z wielką starannością, jak i takie, które wykonane zostały przez człowieka, ale już przy użyciu specjalistycznych maszyn i narzędzi. Bez względu na wiek każda Pani lubi mieć piękne ozdoby - klipsy, bransoletki, pierścionki, oryginalne zawieszki, biżuterię tradycyjną i nowoczesną, a przede wszystkim nawiązującą do obowiązujących trendów mody. Chcemy sprowokować Cię abyś spojrzał/a na biżuterię jak na małe dzieło sztuki, dlatego też cały asortyment ma jeden wspólny mianownik - design, projekt, wzornictwo. To nie banał, rozejrzyj się, dziś liczy się przede wszystkim "dizajn". To właśnie koncepcja projektowa ma maksymalną wartość. Jeśli jesteś wrażliwy/a na oryginalność wiesz co to oznacza. W jaki sposób kolczyki, bransoletki, naszyjniki stają się dziełami sztuki? Tylko dzięki nowatorskiemu podejściu do projektowania.


W jakim kierunku dąży współczesna moda?

Coraz bardziej liczy się wzornictwo. Dlatego też, aby sprostać rozmaitym wymaganiom realizujemy zamówienia indywidualne. Wspólne tworzenie dobrego projektu jest co prawda nie lada sztuką, ale daje wiele satysfakcji obydwu zaangażowanym w ten proces stronom. Trzeba przy tym pamiętać, że zawsze może to być tylko pretekst do dalszych twórczych poszukiwań - naszego klienta bądź naszych. Bądź co bądź wszyscy na tym zyskujemy.

Będąc jednocześnie projektantami jak i producentem prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Jednym z głównych celi jakie sobie postawiliśmy jest zbudowanie witryny internetowej oferującej szeroki asortyment, opierający się o najlepsze wzornictwo, w bardzo atrakcyjnych cenach. Poruszamy się krok po kroku, swobodnie, bez finansowego pistoletu przystawionego do głowy. Oryginalna Polska Biżuteria? Tylko tu. Zapraszamy do zakupów i współpracy!


płatności online

© 2011-2013 Modny Design | Powered by Shoper.pl | All Rights Reserved. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
e-mail: kontakt@modnydesign.pl

Modny Design to konglomerat zjawiskowych produktów wypełniających pulsującą w Internetowej sieci przestrzeń sklepową.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.
 Kolczyki | Przypinki | Pierścionki | Bransoletki | Klipsy | Naszyjniki | Broszki | Biżuteria
Więcej...

Sklep internetowy Shoper.pl