Shoper
gotowy sklep internetowy

Posiada ponad 250 funkcji, które ułatwiają sprzedaż i maksymalnie skracają czas potrzebny na otwarcie własnego biznesu. Jest to program obsługiwany przez przeglądarkę internetową. Nie wymaga instalacji ani żadnej wiedzy specjalistycznej. Każdy uruchomiony sklep posiada uniwersalną stronę www, którą można łatwo modyfikować.

Sklep jest stale rozwijany i wzbogacany o nowe funkcje. Klienci Shoper mogą zawsze liczyć na pomoc Działu Obsługi Klienta.

Pierwsza wersja Shoper powstała 8 lat temu. Od tego czasu wybrało go już ponad 8000 firm. Zdobył uznanie w branży e-commerce (dwukrotnie uznany Najlepszą Platformą Sklepową na Targach Ehandlu). Użytkownicy cenią go za intuicyjną obsługę i łatwość modyfikacji. Dzięki wbudowanym integracjom z firmami kurierskimi, płatnościami online, Pocztą Polską, Allegro i porównywarkami cen, sprzedaż przebiega w sposób zautomatyzowany.

Zobacz więcej

FAQ

Co to jest Shoper?

Shoper to uniwersalny program do prowadzenia sklepu internetowego.< Poprzednie 1 / 8 Następne >

Jak działa
sklep na abonament ?

Oprogramowanie Shoper jest udostępniane w modelu SaaS (Software as a Service), czyli jako usługa. Jest to forma dzierżawy sklepu, rozliczana abonamentowo. Można to porównać do wynajmowania lokalu handlowego świetnie przygotowanego do prowadzenia sprzedaży.

Platformy sklepowe to bardzo wygodne i popularne rozwiązanie e-commerce na całym świecie. Umożliwiają otworzenie sklepu w rekordowo krótkim czasie. Redukują koszty związane z obsługą techniczną, bezpieczeństwem i rozwojem. Właściciel sklepu zajmuje się wyłącznie samą sprzedażą i promocją, a nie kwestiami technicznymi. Sklep internetowy na platformie e-commerce to najbardziej opłacalna i wygodna forma prowadzenia sklepu.

Zobacz więcej

Dlaczego
warto wybrać Shoper ?

Shoper od 8 lat dostarcza przedsiębiorcom najlepsze narzędzie do prowadzenia sprzedaży w internecie. Łączy wysokiej jakości uniwersalny program z łatwą obsługą oraz kompetentnym wsparciem klienta. Oprogramowanie Shoper zaspokaja potrzeby zarówno początkujących sprzedawców, jak również dużych sklepów.

Wciąż udoskonalany zestaw funkcji i narzędzi pozwala na błyskawiczny start z biznesem w sieci nawet osobom bez doświadczenia w prowadzeniu e-sklepu. Shoper podnosi standard handlu online oraz ma istotny wpływ na kształtowanie się rynku e-commerce w Polsce. Dowodem uznania ze strony branży oraz użytkowników jest dwukrotne przyznanie Shoper nagrody Ekomers dla Najlepszej Platformy Sklepowej oraz Godła Firmy Przyjaznej Klientowi.

Zobacz więcej


Otwórz sklep internetowy

Wypróbuj bezpłatnie Oprogramowanie sklepu już od 21 pln netto/miesiąc